AKTUALITÁSOK

Kérjuk a kedves sakktársakat, támogatóinkat, hogy idén is támogassák személyi jövedelemadójuk 1%-val egyesületünket! Az egyesület adószáma: 18125445-1-41 Köszönjük!

Mai fejtörő

8-16 éves, a sakk iránt érdeklődő gyerekeket várunk a sakkszakosztályba. Feltétel: figurák menetmódjának, a sakk és a matt fogalmának ismerete, illetve intenzív érdeklődés a sakkozás iránt és elhivatottság. Heti több egyesületi edzés a Könyves Kálmán Gimnáziumban, rengeteg versenyzési lehetőség.

Jelentkezés: folyamatosan a sakkedzéseken! További információ Zöldy Róbert szakosztályvezetőtől: uksesakk@gmail.com, telefon: 06-304-953-148

A közeljövő eseményei:

április 17., szerda
  1630-1830 - Ifjúsági sakkedzés - 22. terem (19/I/38.)
  1630-1830 - Egyesületi klubnap - 21.terem

április 19-én, pénteken a klubnap elmarad!

április 22-én, hétfőn a klubnap és a sakkedzés elmarad!

április 24., szerda
  1630-1830 - Ifjúsági sakkedzés - 22. terem (19/I/39.)
  1630-1830 - Egyesületi klubnap - 21.terem

április 26., péntek
  1630-1830 - Ifjúsági sakkedzés - 22.terem (19/I/40.)
  1630-1830 - Egyesületi klubnap - 21.terem

április 29., hétfő
  1630-1830 - Ifjúsági sakkedzés - 22.terem (19/I/41.)
  1630-1830 - Egyesületi klubnap - 21.terem

május 5., vasárnap, 1000
XI. (utolsó) forduló Bp. II. osztályú bajnokságában (Bilek István csoport):
 ÚKSE I - Sárkány DSE II, helyszín: itthon (Váci út 154.)
R3. (utolsó) forduló Bp. III. osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
 Kőbánya SC IV - ÚKSE II, helyszín: Irodaház; Kőrösi Csoma Sándor Kulturális Központ, 1105 Szent László tér 7-14.


A közelmúlt eseményei:

2019. április 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2019. áprilisi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

március 31.
R2. forduló Bp. III. osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ÚKSE II - MTK V
  győztek: Pirityi András, Sipos György, Harkai Szabolcs, Defend Bálint

március 24.
X. forduló Bp. II. osztályú bajnokságában (Bilek István csoport):
  Pénzügyőr SE IV 3 - 9 ÚKSE I
  győztek: Juhász Márk, Tornai Imre, Trajber Dániel, Gubics Péter, Zöldy Róbert, Rinyu János, Kertész Borsa, Szilágyi Ádám

március 3.
IX. forduló Bp. II. osztályú bajnokságában (Bilek István csoport):
  ÚKSE I 9 - 3 Palota Sakk I
  győztek: Vargyas Zoltán, Trajber Dániel, Gubics Péter, Mogyorósi Ferenc, Szőke Gábor, Csikvári Péter, Rinyu János, Bolyki István, Szilágyi Ádám
R1. forduló Bp. III. osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ART 3F SE 10 - 2 ÚKSE II
  győzött: Vinnay István

2019. március 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2019. márciusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

február 17.
VIII. forduló Bp. II. osztályú bajnokságában (Bilek István csoport):
  Csepeli TK I - ÚKSE I
  győztek: Trajber Dániel, Gubics Péter, Mogyorósi Ferenc
VIII. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  HÜSI SC III - ÚKSE II
  győztek: Zöldy Róbert, Nagy György, Pirityi András, dr. Urbán Péter, Gáborik István, Erdős Tamás, Schrenk Jázmin

február 16.
V. forduló Bp. Ifjúsági Csapatbajnokság Hivatalos osztályában:
  ÚKSE ifi I 4 - 0 HÜSI SC II
  győztek: Kertész Borsa, Bolyki István, Harkai Emma, Balázs Sztella
  ÚKSE ifi II 3 - 1 Városgazda Akadémia
  győztek: Defend Bálint, Schrenk Jázmin, Dobra Kata
>>részletek

február 3.
VII. forduló Bp. II. osztályú bajnokságában (Bilek István csoport):
  Pestszentlőrinc II 2 - 10 ÚKSE I
  győztek: Vargyas Zoltán, Trajber Dániel, Gubics Péter, Ruszin Péter, Mogyorósi Ferenc, Kertész Borsa, Bolyki István, Szilágyi Ádám, Madár Gergely
VII. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  HASE III - ÚKSE II
  győztek: Pirityi András, Harkai Szabolcs

2019. február 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2019. februári FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

január 26.
IV. forduló Bp. Ifjúsági Csapatbajnokság Hivatalos osztályában:
  ÚKSE ifi I 3 - 1 ÚKSE ifi II >>részletek
  győztek: Kertész Borsa, Bolyki István, Balázs Sztella, Pál Máté

január 20.
VI. forduló Bp. II. osztályú bajnokságában (Bilek István csoport):
  ÚKSE I 7 - 5 MTK IV
  győztek: Juhász Márk, Tornai Imre, Trajber Dániel, Gubics Péter, Szőke Gábor, Zöldy Róbert, Bolyki István

január 18. - Lebonyolítottuk a kerületi diákolimpiát. Egyesületünk sportolóinak eredményei: Balázs Viktor, Defend Bálint, Horváth Kata, Schrenk Jázmin aranyérmesek, Horváth Dóra, Sólyom-Nagy Dávid ezüstérmesek lettek! Részletek: >>ÚSDO 2019

2019. január 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2019. januári FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

december 9.
V. forduló Bp. II. osztályú bajnokságában (Bilek István csoport):
  Sirály SE II - ÚKSE I
  győztek: Mogyorósi Ferenc, Szőke Gábor, Emmer Ádám
V. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  TF SE 7 - 5 ÚKSE II
  győztek: Bolyki István, Szécsi Áron, Rácz Gábor, Harkai Szabolcs, Balázs Sztella

2018. december 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2018. decemberi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

november 25.
IV. forduló Bp. II. osztályú bajnokságában (Bilek István csoport):
  ÚKSE I - Törekvés SE
  győztek: Vargyas Zoltán, Trajber Dániel, Szőke Gábor, Emmer Ádám, Rinyu János, Nagy György
IV. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ÚKSE II 11 - 1 Palota Sakk II
  győztek: Rócza Gábor, dr. Urbán Péter, Bolyki István, Szilágyi Ádám, Szécsi Áron, Rácz Gábor, Erdős Tamás, Balász Sztella, Balázs Szabina, Schrenk Jázmin

november 11.
III. forduló Bp. II. osztályú bajnokságában (Bilek István csoport):
  Sense II 1 - 11 ÚKSE I
  győztek: Vargyas Zoltán, Gubics Péter, Mogyorósi Ferenc, Emmer Ádám, Metzger István, Rinyu János, Nagy György, Kertész Borsa, Bagó Péter, Szilágyi Ádám
III. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  Barcza Gedeon SC III 11 - 1 ÚKSE II
  győztek: Zöldy Róbert, Pirityi András, Rócza Gábor, dr. Urbán Péter, Bolyki István, Vinnay István, Gáborik István, Szécsi Áron, Erdős Tamás, Harkai Emma, Balázs Sztella

2018. november 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2018. novemberi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

október 14.
II. forduló Bp. II. osztályú bajnokságában (Bilek István csoport):
  ÚKSE I 4 - 8 Barcza Gedeon SC II
  győztek: Csikvári Péter, Emmer Ádám, Szilágyi Ádám
II. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ÚKSE II 6 - 6 Mattolda SSC II
  győztek: Zöldy Róbert, Pirityi András, Vinnay István Harkai Szabolcs, Győri Sándor, Balázs Szabina

2018. október 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2018. októberi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

szeptember 30.
I. forduló Bp. II. osztályú bajnokságában (Bilek István csoport):
  Láng MKKE - ÚKSE I
  győztek: Vargyas Zoltán, Gubics Péter, Mogyorósi Ferenc, Szőke Gábor, Metzger István, Nagy György, Bagó Péter
I. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  Sárkány DSE III - ÚKSE II
  győztek: Zöldy Róbert, Szilágyi Ádám, Rácz Gábor, Sipos György, Harkai Szabolcs, Harkai Emma

2018. szeptember 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2018. szeptemberi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

2018. augusztus 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2018. augusztusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

július 26-29. - Részt vettünk a Országos Ifjúsági és Gyermek Csapatbajnokságon. >>gyermek csb végeredmény
>>ifi csb végeredmény

2018. július 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2018. júliusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

2018. június 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2018. júniusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

május 30. - Közgyűlést, évadzárót, háziversenyt tartottunk a klubban. A hét fordulós házi villámverseny végeredménye (17 résztvevő): 1. Zöldy Róbert (6 pont) 2. Emmer Ádám (5 pont), 3. Pirityi András (5 pont), Legjobb ifi: Bolyki István (4½ pont)

2018. május 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2018. májusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

április 29-30. - Részt vettünk a Magyar Korcsoportos Csapat Rapid Sakkbajnokságon. >>végeredmény

április 15.
XI. (utolsó) forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  Fabulon SC - ÚKSE I
  győzött: Pirityi András
XI. (utolsó) forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ÚKSE II 6 - 6 Rákosliget SE
  győztek: Bagó Péter, Sipos György, Madár Gergely, Harkai Szabolcs
Záróforduló és nem hivatalos >>végeredmény

2018. április 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2018. áprilisi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

március 30. Harkai Emma sakktársunk Országos Diákolimpiai Bajnok lett! >>részletes eredmények

március 11.
VII. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I 7 - 5 Csepeli TK I
  győztek: Tornai Imre, Ruszon Péter, Csikvári Péter, Veres István, Bolyki István
VI. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  Csepeli TK II - ÚKSE II
  győztek: Pirityi András, Szécsi Áron, Harkai Szabolcs, Pál László, Schrenk Jázmin

március 3.
IV. forduló Bp. Ifjúsági Csapatbajnokság Amatőr osztályában:
  ÚKSE ifi I 0 - 4 Aquaréna KSC;
  BEAC - ÚKSE ifi II;   győzött: Horváth Gergely Ádám
V. forduló:
  Palota Sakk II - ÚKSE ifi I;   győztek: Harkai Emma, Szilveszter Marcell
  ÚKSE ifi II 1 - 3 MTK II;   győzött: Bartók Bence
VI. forduló:
  ÚKSE ifi I 2 - 2 Lauder I;   győztek: Szilveszter Marcell, Varga Boldizsár Attila
  Sárkány DSE IV 3 - 1 ÚKSE ifi II;   győzött: Bartók Bence
>>részletek

2018. március 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2018. márciusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

február 25.
VIII. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  MTK III 8 - 4 ÚKSE I
  győztek: Ruszin Péter, Emmer Ádám, Rinyu János
VIII. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ÚKSE II 7 - 5 Barcza Gedeon SC III
  győztek: Nagy György, Szilágyi Ádám, Gáborik István, Vida László, Harkai Emma

február 17.
I. forduló Bp. Ifjúsági Csapatbajnokság Amatőr osztályában:
  Sirály SE I 1 - 3 ÚKSE ifi I;   győztek: Madár Gergely, Harkai Emma, Szilveszter Marcell
  ÚKSE ifi II 1 - 3 Mattolda SSC I;   győzött: Varga Boldizsár Attila
II. forduló:
  ÚKSE ifi I 4 - 0 Tabáni Spartacus;   győztek: Madár Gergely, Harkai Emma, Szilveszter Marcell, Varga Boldizsár Attila
  ÚKSE ifi II - SENSE;   győztek: Nyikon Alex, Schrenk Jázmin
III. forduló:
  Sárkány DSE III ½ - ÚKSE ifi I;   győztek: Madár Gergely, Harkai Emma, Varga Boldizsár Attila
  SENSE - ÚKSE ifi II;   győztek: Horváth Gergely, Nyikon Alex
>>részletek

február 12. - VIII. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  ÚKSE HKN6 4 - 2 Wesselényi SK
  győztek: Tornai Imre, Rócza Gábor, Rácz Gábor

február 11.
VII. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I 6 - 6 Barcza Gedeon SC I
  győztek: Csikvári Péter, Veres István, Emmer Ádám
VI. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  Aquaréna KSC V - ÚKSE II
  győztek: Kállai László, Nagy György, dr. Urbán Péter, Rócza Gábor, Bagó Péter, Rácz Gábor, Pál László

február 6.
VII. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  Kőbánya SC III 7 - 5 ÚKSE I
  győztek: Veres István, Emmer Ádám
VII. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ÚKSE II - HÜSI SC III
  győztek: Gáborik István, Pál László

2018. február 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2018. februári FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

január 22. - VII. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  Sirály-Kárpáti II 2 - 4 ÚKSE HKN6
  győztek: Nagy György, Rócza Gábor, Rácz Gábor

január 21.
VI. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I - Pénzügyőr SE III
  győztek: Vinnay István, Kertész Borsa
VI. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  MTK V 10 - 2 ÚKSE II
  győzött: Zöldy Róbert

január 14.
XII. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I - Mattolda SSC I
  győztek: Vargyas Zoltán, Ruszin Péter, Veres István, Kertész Borsa

2018. január 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2018. januári FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

december 11. - V. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  HBSE - ÚKSE HKN6
  győztek: ?

december 10.
V. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  BEAC II - ÚKSE I
  győztek: Vargyas Zoltán, Tornai Imre, Veres István
V. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ÚKSE II 6 - 6 HÜSI SC III
  győztek: Zöldy Róbert, Pirityi András, Sipos György, Harkai Szabolcs, Harkai Emma

december 9.
VII. forduló Bp. Ifjúsági Csapatbajnokság Amatőr osztályában:
  Sirály II 0 - 4 ÚKSE ifi;   győztek: Madár Gergely, Varga Boldizsár Attila, Schrenk Jázmin
IX. forduló:
  ÚKSE ifi - Óbudai Nagy László Iskola I;   győztek: Madár Gergely, Harkai Emma
X. forduló:
  Sárkány DSE III 3 - 1 ÚKSE ifi
>>részletek >>végeredmény

2017. december 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. decemberi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

november 27. - IV. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  ÚKSE HKN6 3 - 3 HBSE

november 19.
IV. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I 5 - 7 SENSE I
  győztek: Metzger István, Bolyki István, Kertész Borsa
IV. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ATTE-ARISZ 7 - 5 ÚKSE II
  győztek: Rócza Gábor, Vida László, Loós Edit

november 18.
IV. forduló Bp. Ifjúsági Csapatbajnokság Amatőr osztályában:
  ÚKSE ifi ½ - Mattolda SSC I
V. forduló:
  ÚKSE ifi 2 - 2 Fodros iskola;   győztek: Szilveszter Marcell, Varga Boldizsár Attila
VI. forduló:
  Losonci iskola I 1 - 3 ÚKSE ifi;   győztek: Szilveszter Marcell, Pál Máté, Varga Boldizsár Attila
>>részletek

november 13. - III. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  Sztaki-ÉVM I - ÚKSE HKN6
  győzött: Nagy György

november 12.
III. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  Sirály SE I - ÚKSE I
  győztek: Juhász Márk, Kertész Borsa
III. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ÚKSE II 5 - 7 Kőbánya SC IV
  győztek: Pirityi András, Bagó Péter, Gáborik István, Rácz Gábor

2017. november 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. novemberi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

október 30. - II. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  ÚKSE HKN6 3 - 3 Pestszemtimre
  győztek: Nagy György, Rócza Gábor

október 28.
I. forduló Bp. Ifjúsági Csapatbajnokság Amatőr osztályában:
  ÚKSE ifi 0 - 4 Óbudai SI II
II. forduló:
  Mattolda SSC II 1 - 3 ÚKSE ifi;   győztek: Harkai Emma, Szilveszter Marcell, Schrenk Jázmin
III. forduló:
  Óbudai SI V 2 - 2 ÚKSE ifi;   győztek: Harkai Emma, Szilveszter Marcell
>>részletek

október 15.
II. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I - Vasas SC II
  győztek: Veres István, Rinyu János
II. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  Sárkány DSE III - ÚKSE II

október 1.
I. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I - szabadnap
I. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  Palota Sakk II - ÚKSE II
  győztek: Vargyas Zoltán, Rinyu János, Nagy György, Pirityi András, Bagó Péter, Kertész Áron Borsa, Rácz Gábor, Sipos György

2017. október 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. októberi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

szeptember 1. - Évadnyitó összejövetelt tartottunk tagjaink számára. A házi villámverseny (12 résztvevő) végeredménye: 1. Emmer Ádám (6½ pont), 2. Zöldy Róbert (5 pont), 3. Veres István (4½ pont)
>>részletes eredmények

2017. szeptember 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. szeptemberi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

2017. augusztus 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. augusztusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

2017. július 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. júliusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

2017. június 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. júniusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

május 17. - Közgyűlést, évadzárót, háziversenyt tartottunk a klubban. A hét fordulós házi villámverseny végeredménye (14 résztvevő): 1. Emmer Ádám (5½ pont), 2. Zöldy Róbert (5 pont) 3. Bolyki István (4½ pont), Legjobb ifi: Bolyki István (4½ pont)
>>részletes eredmények

május 7.
XI. (utolsó) forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I 5 - 7 BEAC II
  győztek: Rinyu János, Kertész Borsa
XI. (utolsó) forduló Bp. III. osztályú bajnokságának felsőházában (Szén József csoport):
  MTK V 10½ - ÚKSE II
>>részletek

2017. május 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. májusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

április 29 - május 1. - Részt vettünk az Országos Ifi Rapid Egyéni- és Csapatbajnokságon, >>részletek

2017. április 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. áprilisi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

március 11. ÚKSE ifi I csapatunk bronzérmes lett!
A csapat tagjai voltak: Madár Gergely (7p/9), Solti Blanka (4p/8), Szilveszter Marcell (1p/3), Harkai Emma (8p/9), Csala Petra (4p/6), Horváth Gergely Ádám (0p/1)

március 11.
VII. forduló Bp. Ifjúsági Csapatbajnokság Amatőr osztályában:
  Barcza Gedeon SC I 2 - 2 ÚKSE ifi I;   győztek: Madár Gergely, Solti Blanka
  ÚKSE ifi II 2 - 2 Nagy László Iskola III;   győztek: Szabó Bence, Sólyom-Nagy Dávid
VIII. forduló:
  ÚKSE ifi I 3 - 1 Vasas SC;   győztek: Harkai Emma, Csala Petra
  ÚKSE ifi II 0 - 4 Tabáni Spartacus
IX. (utolsó) forduló:
  Sárkány DSE I 2 - 2 ÚKSE ifi I;   győztek: Harkai Emma, Csala Petra
  Nagy László Iskola I 4 - 0 ÚKSE ifi II
>>hivatalos végeredmény >>táblánkénti eredmények

március 4.
IV. forduló Bp. Ifjúsági Csapatbajnokság Amatőr osztályában:
  Lauder Iskola IV 0 - 4 ÚKSE ifi I;   győztek: Madár Gergely, Solti Blanka, Harkai Emma, Csala Petra
  ÚKSE ifi II 3 - 1 Lauder Iskola V;   győztek: Szabó Bence, Sólyom-Nagy Dávid, Pál Máté
V. forduló:
  Palota Sakk I 2 - 2 ÚKSE ifi I;   győztek: Madár Gergely, Harkai Emma
  Sárkány DSE II 1 - 3 ÚKSE ifi II;   győztek: Horváth Dóra, Sólyom-Nagy Dávid, Pál Máté
VI. forduló:
  ÚKSE ifi I - ½ Barcza Gedeon SC III;   győztek: Madár Gergely, Szilveszter Marcell, Harkai Emma
  Lauder Iskola I 4 - 0 ÚKSE ifi II
>>részletek

2017. március 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. márciusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

február 18.
I. forduló Bp. Ifjúsági Csapatbajnokság Amatőr osztályában:
  Pomáz I 2 - 2 ÚKSE ifi I;   győztek: Madár Gergely, Harkai Emma
II. forduló:
  ÚKSE ifi I 3 - 1 Barcza Gedeon SC II;   győztek: Madár Gergely, Harkai Emma, Csala Petra
  ÚKSE ifi II 2 - 2 Losonci Iskola;   győztek: Gerebenics Bercel, Sólyom-Nagy Dávid
III. forduló:
  ÚKSE ifi I - Csepeli TK I;   győztek: Solti Blanka, Harkai Emma
  Lázár Ervin Iskola 3 - 1 ÚKSE ifi II;   győzött: Gerebenics Bercel
>>részletek

2017. február 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. februári FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

január 22. - Lebonyolítottuk a kerületi diákolimpiát. Egyesületünk sportolóinak eredményei: Horváth Dóra Piroska, Harkai Emma, Horváth Gergely, Solti Blanka aranyérmesek, Szilveszter Marcell, Sólyom-Nagy Dávid bronzérmesek lettek! Részletek: >>ÚSDO 2017

2017. január 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. januári FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

 

>>archívum

 

 

 

Aktualitások Ifi sakk Csapatbajnokság Versenyeink Játékosaink

Ajánló Információk Anyagok Dicsőségtábla Archívum