AKTUALITÁSOK

Mai fejtörő

8-16 éves, a sakk iránt érdeklődő gyerekeket várunk a sakkszakosztályba. Feltétel: figurák menetmódjának, a sakk és a matt fogalmának ismerete, illetve intenzív érdeklődés a sakkozás iránt és elhivatottság. Heti több egyesületi edzés a Könyves Kálmán Gimnáziumban, rengeteg versenyzési lehetőség.

Jelentkezés: folyamatosan a sakkedzéseken! További információ Zöldy Róbert szakosztályvezetőtől: uksesakk@gmail.com, telefon: 06-304-953-148

A közeljövő eseményei:

december 13., szerda
  1630-1730(-1930) - Ifjúsági sakkedzés - 22.terem (17/III/39.)
  1630-1930 - Egyesületi klubnap - 21.terem

december 15., péntek
  1630-1730(-1830) - Ifjúsági sakkedzés - 22.terem (17/III/40.)
  1630-1830 - Egyesületi klubnap - 21.terem

december 18., hétfő
  1630-1730 - Ifjúsági sakkedzés - 22.terem (17/III/41.)
  1630-1930 - Egyesületi klubnap - 21.terem

december 18., hétfő, 1730-1930 - XXI. Házi téma-villámverseny - 22.terem

2018. január 8., hétfő, 1730 - VI. forduló a Hétköznapi Csapatbajnokságban:
 ÚKSE HKN6 - Sirály-Kárpáti I, helyszín: itthon (Könyves)

január 14., vasárnap, 1000 (megjelenés 945-kor)
XII. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
 ÚKSE I - Mattolda SSC I, helyszín: itthon (1138 Váci út 154.)

január 19. , péntek, 1200 - Újpesti Sakk Diákolimpia, lásd >>ÚSDO 2018

január 21., vasárnap, 1000 (megjelenés 945-kor)
VI. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
 ÚKSE I - Pénzügyőr SE III, helyszín: itthon (1138 Váci út 154.)
VI. forduló Bp. III. osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
 MTK V - ÚKSE II, helyszín: Lauder Javne Iskola, 1121 Budakeszi út 48.

február 17., szombat, 1000 - I-III. forduló Budapesti Ifjúsági Sakk Csapatbajnokság Amatőr osztályában
 ? - ÚKSE ifi
 helyszín: Törekvés Művelődési Központ, X. ker., Könyves Kálmán krt. 25.


A közelmúlt eseményei:

december 11. - V. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  HBSE - ÚKSE HKN6
  győztek: ?

december 10.
V. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  BEAC II - ÚKSE I
  győztek: Vargyas Zoltán, Tornai Imre, Veres István
V. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ÚKSE II 6 - 6 HÜSI SC III
  győztek: Zöldy Róbert, Pirityi András, Sipos György, Harkai Szabolcs, Harkai Emma

december 9.
VII. forduló Bp. Ifjúsági Csapatbajnokság Amatőr osztályában:
  Sirály II 0 - 4 ÚKSE ifi;   győztek: Madár Gergely, Varga Boldizsár Attila, Schrenk Jázmin
IX. forduló:
  ÚKSE ifi - Óbudai Nagy László Iskola I;   győztek: Madár Gergely, Harkai Emma
X. forduló:
  Sárkány DSE III 3 - 1 ÚKSE ifi
>>részletek >>végeredmény

2017. december 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. decemberi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

november 27. - IV. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  ÚKSE HKN6 3 - 3 HBSE

november 19.
IV. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I 5 - 7 SENSE I
  győztek: Metzger István, Bolyki István, Kertész Borsa
IV. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ATTE-ARISZ 7 - 5 ÚKSE II
  győztek: Rócza Gábor, Vida László, Loós Edit

november 18.
IV. forduló Bp. Ifjúsági Csapatbajnokság Amatőr osztályában:
  ÚKSE ifi ½ - Mattolda SSC I
V. forduló:
  ÚKSE ifi 2 - 2 Fodros iskola;   győztek: Szilveszter Marcell, Varga Boldizsár Attila
VI. forduló:
  Losonci iskola I 1 - 3 ÚKSE ifi;   győztek: Szilveszter Marcell, Pál Máté, Varga Boldizsár Attila
>>részletek

november 13. - III. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  Sztaki-ÉVM I - ÚKSE HKN6
  győzött: Nagy György

november 12.
III. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  Sirály SE I - ÚKSE I
  győztek: Juhász Márk, Kertész Borsa
III. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  ÚKSE II 5 - 7 Kőbánya SC IV
  győztek: Pirityi András, Bagó Péter, Gáborik István, Rácz Gábor

2017. november 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. novemberi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

október 30. - II. forduló a hétköznapi bajnokságban:
  ÚKSE HKN6 3 - 3 Pestszemtimre
  győztek: Nagy György, Rócza Gábor

október 28.
I. forduló Bp. Ifjúsági Csapatbajnokság Amatőr osztályában:
  ÚKSE ifi 0 - 4 Óbudai SI II
II. forduló:
  Mattolda SSC II 1 - 3 ÚKSE ifi;   győztek: Harkai Emma, Szilveszter Marcell, Schrenk Jázmin
III. forduló:
  Óbudai SI V 2 - 2 ÚKSE ifi;   győztek: Harkai Emma, Szilveszter Marcell
>>részletek

október 15.
II. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I - Vasas SC II
  győztek: Veres István, Rinyu János
II. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  Sárkány DSE III - ÚKSE II

október 1.
I. forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I - szabadnap
I. forduló Bp. III./B osztályú bajnokságában (Szén József csoport):
  Palota Sakk II - ÚKSE II
  győztek: Vargyas Zoltán, Rinyu János, Nagy György, Pirityi András, Bagó Péter, Kertész Áron Borsa, Rácz Gábor, Sipos György

2017. október 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. októberi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

szeptember 1. - Évadnyitó összejövetelt tartottunk tagjaink számára. A házi villámverseny (12 résztvevő) végeredménye: 1. Emmer Ádám (6½ pont), 2. Zöldy Róbert (5 pont), 3. Veres István (4½ pont)
>>részletes eredmények

2017. szeptember 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. szeptemberi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

2017. augusztus 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. augusztusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

2017. július 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. júliusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

2017. június 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. júniusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

május 17. - Közgyűlést, évadzárót, háziversenyt tartottunk a klubban. A hét fordulós házi villámverseny végeredménye (14 résztvevő): 1. Emmer Ádám (5½ pont), 2. Zöldy Róbert (5 pont) 3. Bolyki István (4½ pont), Legjobb ifi: Bolyki István (4½ pont)
>>részletes eredmények

május 7.
XI. (utolsó) forduló Bp. I. osztályú bajnokságában (Lilienthal Andor csoport):
  ÚKSE I 5 - 7 BEAC II
  győztek: Rinyu János, Kertész Borsa
XI. (utolsó) forduló Bp. III. osztályú bajnokságának felsőházában (Szén József csoport):
  MTK V 10½ - ÚKSE II
>>részletek

2017. május 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. májusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

április 29 - május 1. - Részt vettünk az Országos Ifi Rapid Egyéni- és Csapatbajnokságon, >>részletek

2017. április 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. áprilisi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

március 11. ÚKSE ifi I csapatunk bronzérmes lett!
A csapat tagjai voltak: Madár Gergely (7p/9), Solti Blanka (4p/8), Szilveszter Marcell (1p/3), Harkai Emma (8p/9), Csala Petra (4p/6), Horváth Gergely Ádám (0p/1)

március 11.
VII. forduló Bp. Ifjúsági Csapatbajnokság Amatőr osztályában:
  Barcza Gedeon SC I 2 - 2 ÚKSE ifi I;   győztek: Madár Gergely, Solti Blanka
  ÚKSE ifi II 2 - 2 Nagy László Iskola III;   győztek: Szabó Bence, Sólyom-Nagy Dávid
VIII. forduló:
  ÚKSE ifi I 3 - 1 Vasas SC;   győztek: Harkai Emma, Csala Petra
  ÚKSE ifi II 0 - 4 Tabáni Spartacus
IX. (utolsó) forduló:
  Sárkány DSE I 2 - 2 ÚKSE ifi I;   győztek: Harkai Emma, Csala Petra
  Nagy László Iskola I 4 - 0 ÚKSE ifi II
>>hivatalos végeredmény >>táblánkénti eredmények

március 4.
IV. forduló Bp. Ifjúsági Csapatbajnokság Amatőr osztályában:
  Lauder Iskola IV 0 - 4 ÚKSE ifi I;   győztek: Madár Gergely, Solti Blanka, Harkai Emma, Csala Petra
  ÚKSE ifi II 3 - 1 Lauder Iskola V;   győztek: Szabó Bence, Sólyom-Nagy Dávid, Pál Máté
V. forduló:
  Palota Sakk I 2 - 2 ÚKSE ifi I;   győztek: Madár Gergely, Harkai Emma
  Sárkány DSE II 1 - 3 ÚKSE ifi II;   győztek: Horváth Dóra, Sólyom-Nagy Dávid, Pál Máté
VI. forduló:
  ÚKSE ifi I - ½ Barcza Gedeon SC III;   győztek: Madár Gergely, Szilveszter Marcell, Harkai Emma
  Lauder Iskola I 4 - 0 ÚKSE ifi II
>>részletek

2017. március 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. márciusi FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

február 18.
I. forduló Bp. Ifjúsági Csapatbajnokság Amatőr osztályában:
  Pomáz I 2 - 2 ÚKSE ifi I;   győztek: Madár Gergely, Harkai Emma
II. forduló:
  ÚKSE ifi I 3 - 1 Barcza Gedeon SC II;   győztek: Madár Gergely, Harkai Emma, Csala Petra
  ÚKSE ifi II 2 - 2 Losonci Iskola;   győztek: Gerebenics Bercel, Sólyom-Nagy Dávid
III. forduló:
  ÚKSE ifi I - Csepeli TK I;   győztek: Solti Blanka, Harkai Emma
  Lázár Ervin Iskola 3 - 1 ÚKSE ifi II;   győzött: Gerebenics Bercel
>>részletek

2017. február 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. februári FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

január 22. - Lebonyolítottuk a kerületi diákolimpiát. Egyesületünk sportolóinak eredményei: Horváth Dóra Piroska, Harkai Emma, Horváth Gergely, Solti Blanka aranyérmesek, Szilveszter Marcell, Sólyom-Nagy Dávid bronzérmesek lettek! Részletek: >>ÚSDO 2017

2017. január 1. - A JÁTÉKOSAINK menüpontban az értékszámok a 2017. januári FIDE-ranglistának megfelelően aktualizálva lettek. >>részletek

 

>>archívum

 

 

 

Aktualitások Ifi sakk Csapatbajnokság Versenyeink Játékosaink

Ajánló Információk Anyagok Dicsőségtábla Archívum